YANA kollageenijook  

Alates 25. eluaastast algav kollageenitootmise langus on põhjuseks miks meie nahk jääb vanaks, tekivad kortsud ning järk-järgult kaob nooruslik jume. Kollageenijook Yana's sisalduvad kollageenipeptiidid aitavad langust tasakaalustada muutes organismile kollageeni loomise lihtsamaks.

Pehmem ja elastsem nahk, säravam jume ning kurdude ja kortsude taandumine on just see mille pärast Yanat armastatakse. Siiski ei tasu unustada ka positiivset mõju juustele ja küüntele, liigestele ning ka seedimisele.

Kollageenijook Yana sisaldab kollageenipeptiide (kollageenimolekuli tükikesed) mida organism saab kasutada uue kollageeni loomiseks. Juues Yanat ei pea meie keha tootma uut kollageeni nullist, vaid saab juba valmis “tükkidest” loomulikul moel uusi kollageenimolekule luua. Seega võitleme me vananemisega mitte kollageenitootmist suurendades vaid tehes organismile uue kollageeni loomise lihtsamaks. Selle tagajärjel muutub nahk elastsemaks ja pehmemaks ning tasapisi hakkavad kaduma kurrud ja kortsud.

Kuigi Yana peamiseks eesmärgiks on naha ja jume kaunimaks muutmine on positiivne mõju ka:

  • näonaha pooridele – muutuvad väiksemaks,
  • turgutab juukseid ja küüsi,
  • vähendab liigesvalu ja naksumist,
  • mõjub hästi seedimisele, sest kollageen on toiduks kasulikule mikrofloorale ning õlitab soolestiku seinu,
  •  juba 2 nädalaga tunnete, et nahk on niisutatud, siidine ja ei vaja kreemi

Ühest pudelist (474 ml) jätkub 32 annuseks, st. 1-ks kuuks