Meder Beauty Science - revolutsiooniline sveitsi kosmotseutika, millel ei ole analooge tänapäeva kosmetoloogias. Välja töötatud legendaarse arst-kosmetoloogi poolt Tiina Orasmäe-Meder koos juhtiva Sveitsi laboratooriumiga. Liialdamata unikaalsed hooldused lubavad ohutult ja traumeerimata saavutada tulemusi naha noorendamisel ning esteetiliste probleemide korrektsioonis, mis varem olid võimalikud ainult aparaatide või injektsioonide abil.

Ülesandeks oli luua tooteid, mis oleks efektiivsuse poolest sarnased botoksi ja hüaluroonhappe süstidega, kuid neid saaks kasutada need, kes mingil põhjusel ei saa või ei taha süstida. Injektsioonide asemel Sveitsi laboratoorium pakub läbida lühikest hoolduste kuuri, mille ajal miimilistesse kortsudesse viiakse sisse eriline peptiitide kompleks, mis samamoodi blokeerib lihaste kokkutõmbeid nagu botulotoksiin. Üldine peptiidide kontsentratsioon preparaatides on 20% - see on kõrgeim kontsentratsioon samalaadsete preparaatide hulgas tänapäeval.

Kahel inimesel 10-st on vastunäidustused – rasedus, rinnaga toitmine jne. Aga on ka vastunäidustused, millest inimene isegi ei ole teadlik nagu näiteks, et ta on paar kuud tagasi saanud peapõrutuse suusakuurordil, mille tagajärjel botoksi süstimine võib halvata pool nägu või tal on käsil vitamiinikuur tsingi sisaldusega, siis peaks botoksi doseering olema teine. Aga kui paljud arstid kabinetis küsivad selliseid asju?

Paljud kosmetoloogid üle maailma ütlevad, et kui on olemas salongiprotseduuridest hooldus, mis saaks konkureerida botuliintoksiiniga, siis see on kuur Myo-Fix Meder Beauty.

Suureks eeliseks hooldustel injektsioonidest on see, et ta annab pehmema ja loomulikuma tulemuse, mis lubab säilitada miimika individuaalsust. Väga häid tulemusi annab hooldus ka injektsioonide mõju pikendamisele.

Hoolduste suureks eelduseks on see, et te ei saa ainult lihaste aktiivsuse vähenemist ja kortsude silumist, vaid ka võimsa niisutuse ja naha taastumist. Sest naha vananemine ei ole ainult kortsud, vaid eeskätt mikrotsirkulatsiooni häire, lõtvus, sära ja elastsuse kadumine ning ebaühtlane toon. Tänu suurele koostisainete kogusele lahenevad kõik need probleemid – nahk särab peale esimest hooldust, paraneb näoovaal, pehmenevad ka nina-suu kortsud.


Myo-Fix hooldus - miimilistele kortsudele


Hooldus on mõeldud miimiliste kortsude korrektsiooniks ülemises ja keskmises näo kolmandikus (otsmik, silma ümbrus ning nina-suu kortsud). Koostises on bioaktiivsed neirotransmitter-moduleerivad peptiidid, mis tungivad nahka tänu unikaalsele kolmeetapilisele protokollile, mis sisaldab puhastust, seerumeid ja maski. Tulemuseks on miimiliste kortsude vähenemine, miimika aktiivsuse pehmenemine, nahatoonuse paranemine, niisutamine.

Hoolduse pikkus 90 min........................................................................120.-

Soovituslik kuur 5 korda iga nädala tagant + kontsentraat Myo-Fix koduseks kasutuseks.            Peale kuuri hooldus 1 kord kuus. Tulemus säilib 8-12 kuud.

Hydra-Fill hooldus

Sügavniisutav hooldus, mis taastab nii staatilist kui dünaamilist vee sisaldust  naha epidermises ning dermas. Tulemuseks niisutatud nahk, väikeste kortsude silumine, rahustav toime, kapillaaride vähenemine.

Hoolduse pikkus 90 min........................................................................100.-


Lipo-Oval hooldus


Uus hooldus, mis on mõeldud näoovaali korrektsiooniks. Koostises on aktiivsed rasvapõletavad peptiidid, mis monodoosides kantakse nahale hoolduse ajal.

Tulemuseks on näoovaali ja naha toonuse paranemine.

Hoolduse pikkus 90 min..............................................................................120.-