Meil on TASUTA parkimine

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi

Iluhooldused näole ja kehale

Meie eesmärk on tõsta sinu loomulikku ilu, kasutades naha enda resursse!

Miks valida meid?

15 Aastat kogemust

Meie oskuslik meeskond ühendab oma põhjalikud kosmetoloogilised teadmised kvaliteetsete toodetega, pakkudes enneolematuid hellitamise kogemusi.

Individuaalne lähenemine

Võtted, mis toimisid Su sõbranna peal ei pruugi anda sulle samasugust tulemust. Meie lähtume just Sinu nahatüübist. Lisaks salongi hooldustele koostame sulle ka koduse hoolduse plaani.

Kirglik meeskond

Meie meeskond koosneb viiest hoolivast, südamlikust ja targast naisest. Oleme pühendunud Sinu ilu ja heaolu edendamisele. Meil saad kogeda parimat iluteenindust.

Enne
Pärast

Saame tuttavaks!

Teejuht Sinu naha ilu ja tervise maailma

Minu nimi on Jaanika. Olen kosmetoloog enam kui 15-aastase kogemusega. Kosmetoloogia on minu kutsumus, see pole ainult mu lemmik töö, vaid ka hobi.

Enne kosmetoloogiat otsisin ennast kaua, sain mitu haridust. Minu tee kosmetoloogia maailma sai alguse, kui olin 30-aastane ja läksin õppima Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli, pärast mida muutus kogu mu elu pöördeliselt. Kuna lõpuks leidsin ma oma tõelise kutsumuse.

Puhas ja hoolitsetud näonahk ei ole unistus, vaid reaalsus, milleni me koos Sinuga koos tuleme!

Kingime sulle sära ja enesekindlust

Koge meie salongi võlu!

Mirjaana Beauty ilusalongi asukoht on imeline. Asume kesklinnas mere ja suure pargi lähedal, kus soovitame nautida mõnusaid jalutuskäike enne või pärast oma iluseanssi. Lisaks on meie kallitele klientidele salongi ees tasuta parkimine, et külastus mööduks eriti mugavalt.

Ootame Sind alati enda ilusalongi ja võtame Sind soojalt vastu. Loome atmosfääri, kus saad lõõgastuda ja tunda end erilisena.

"Peegelpilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Suured tänud, Sulle armas Jaanika!!! Tänu sinu hoolivusest ja hoolitsustest on mu näo nahk palju ilusam, säravam ja enam üldse mitte nii punetav ja kuiv."

– Maire

Sinu oskused ja professionaalsus on lausa imetlusväärsed. Lisaks sellele, et sa oled oma ala ekspert, oled sa ka imeline inimene. Sinu sõbralikkus, naeratus ja positiivne suhtumine tegid igast kohtumisest meeldiva kogemuse. Ma hindan sinu pühendumust ja kirglikkust oma töö vastu. Sinu professionaalsus ja kvaliteetne teenus on muutnud mind rahulolevaks ja õnnelikuks kliendiks."

– Marge

"Olen Jaanika klient juba aastaid.Tema juures käies tunnen end alati koduselt, nagu sõbranna juures.Usaldan tema mõtteid ning soovitusi hoolduste ja toodete kohta.Korras ja hoolitsetud näonahk on parim asi, millega iga päev ärgata.Soovitan Jaanikat kõigile, kes lisaks ilule soovivad tunda hoitust ja proffesionaalsust.Aitäh Jaanika, et olemas oled!"

– Anonüümne

"Kui hakkasin Jaanika juures käima, olin juba 30ndates, aga ikka mures tekkivate punnide ja mustpeade tõttu. Tänu regulaarsetele protseduuridele sain endale lõpuks ometi puhta näonaha, mis püsib sellisena kuid. On tunne nagu nahk ise hoolitseks enda eest - isegi kortse pole eriti juurde tekkinud 6 aasta jooksul! Kirsiks koogi peal teeb Jaanika fantastilist näo- ja dekolteemassaaži (soovitan võtta omaette seansi), annab alati asjatundvat nõu ning ka vaikust ja rahu lihtsalt nautida."

– Doris

Korduma kippuvad küsimused

Enne
Pärast

Avasta enda tõeline ilu

Broneeri aeg meie ilusalongis

Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust, et broneering kinnitada.

Enne
Pärast