PRX-T33

Innovaatiline piiling revitalisatsiooniks ja kohese tulemusega. Atraumaatiline protseduur, mis on suunatud intensiivseks naha noorendamiseks näo-, kaela- , dekoltee- ja käte piirkonnas, hõlbustab uue kollageenkarkassi tekkimist. Tulemuseks saavutatakse kohene efekt, naha paksenemine, nahapinna ühtlustamine ja pooride ahenemine. PRX-T33 valem omab CE sertifikaati ning on meditsiiniline toode.

KELLELE?

Protseduur on soovitatud probleemse naha raviks, millel on eelsoodumus põletikuliseks lööveks, pigmentatsiooniks, samuti armide eemaldamiseks. Universaalne, mugav protseduur ilma epidermaalse kihi rikkumiseta.

Näidustused:

Krono- ja fotovananemine, atooniline, lõtv nahk, pindmised ja sügavad kortsud, suitsetaja nahk, rasune nahk, laienenud poorid, atroofilised postakne armid, hüperkeratoos, hüperpigmentatsioon, venitusarmid

Vastunäidustused:

Allergia mõne piilingu komponendi vastu, dermatiit, aktiivses faasis herpes, rasedus ja ja rinnaga toitmine

Kodune hooldus:

Esimeste 2-3 päeva jooksul kasutada toitvat kreemi WiQo ja iga õhtu 30 minutit enne toitva kreemi panekut kasutada mitmefunktsionaalset stimuleerivat fluiidi WiQo (saab kaasa osta).

Koostisosad:

TCA (trichloracetic acid) – moodustab ühendusmaatriksi uuenemist, madala kontsentratsiooniga vesinik – stabiliseerib TCA hapet, koji hape 5% – omab pigmenti stabiliseerivat, antioksüdatiivset, antibakteriaalset toimet.

TCA hape on alati olnud seotud nädalase reabilitatsiooni perioodiga, koorikute ning hüper- ja hüpopigmentatsiooniga. Intensiivse liftingu tulemuse saavutamiseks oli vaja läbida valurikkas protseduuride kuur pikaajalise taastumisajaga. Unikaalseks meditsiiniliseks avastuseks sai TCA hape 33% ja vesiniku kombinatsioon 1,5%.Kaks ainet toimivad raku tasandil, saavutades võimsa biorevitalisatsiooni tulemust ilma pindmise naha kahjustamata. TCA kui tugev fibroplastide aktiivsuse stimulaator ja vesinik kui retseptorite tundlikuse tugevdaja TCA suhtes. Koostises olev koji hape 5% annab võimaluse saavutada valgendavat efekti ja kontrollida põletikuvastast pigmentatsiooni.